Wybierz język:PL EN RU

Firma AMS-systems zajmuje się projektowaniem, budową oraz uruchomieniem prototypowych maszyn i urządzeń przemysłowych, stanowisk testowych oraz montażowych.

O firmie

Firma AMS-systems powstała w 2008 roku jako jedna z firm High-Tech Parku Naukowo Technologicznego "TECHNOPARK GLIWICE". Siedziba firmy znajduje się w Gliwicach przy ulicy Konarskiego 18c w budynku gliwickiego Technoparku.


Podstawą działalności firmy jest projektowanie i budowa maszyn; stanowisk montażowych obsługiwanych przez operatora, półautomatycznych jak i w pełni zautomatyzowanych maszyn montażowych. Stanowisk testowych badających właściwości mechaniczne, fizyczne jak i elektryczne.

Stanowiska jak i maszyny posiadają separatory braków oraz dla kontroli montowanych detali i wykonywanych procesów implementowane są czujniki wizyjne.

Wykonujemy pojedyncze stanowiska montażowe jak i części linii technologicznych pod zamówienie klienta według własnych koncepcji zaakceptowanych przez zleceniodawcę jak i wg dokumentacji dostarczonej przez Klienta.

Zdarza się również że dostarczona dokumentacja jest modyfikowana w celu podniesienia funkcjonalności czy niezawodności maszyny bądź stanowiska.

Maszyny są budowane przez nas od podstaw, poprzez projekt, wykonanie i uruchomienie u Klienta.

Firma stawia na nowoczesne technologie i rozwój. Pełną elastyczność zapewniają nam pomieszczenia technologiczne na terenie Parku Naukowo Technologicznego, wyposażone w zaawansowane technicznie urządzenia wytwórczo prototypowe. Konfiguracja ta umożliwia nam prowadzenie wielu prac badawczych, projektowych i wdrożeniowych.

 

Informajca o ofercie Firmy AMS-systems